.

.

Левмја Женска Отворена Предна Кардиганска Кошула Преголеми Трендовски Печатење Обични Врвови Со Долги Ракави Блуза Со Џебна Кардиганска Облека

Левмја Женска Отворена Предна Кардиганска Кошула Преголеми Трендовски Печатење Обични Врвови Со Долги Ракави Блуза Со Џебна

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Печатење Долг Ракав Обични Врвови Блуза Со Џеб Кардиган Надворешни Карактеристики : 1.Печатење Блузи,Долги Ракави,Кардиган, Обични врвови, моден дизајн.2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн го прави Повеќе Мода и привлечна за носење.4. Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор5.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата : удобно, ве одржува цел ден, но останете удобни пригода : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми,, слаби хеланки за трендовски изглед.Облека совршена за да ви одговара омилена, панталони итн. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Модното Печатење блуза Со долги ракави се чувствува меко и удобно, и ќе го направите кога ќе го добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиганота : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 i_ Карактеристики : женски дуксери/ женски модни дуксери и можете да одговарате на се што ви се допаѓа внатре,како кошули за подмачкување,резервоар,кроп топ, елек итн. За создавање на мода и убав изглед во fall и зима. ● Прилика : Овие преголеми дуксери со пуловер со долги ракави јакни со дуксери со долги ракави се погодни за секојдневни, канцелариски, забавни, училишни, трчање, играње топка, возење велосипед, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога ,fall и зима. Тоа е исто така убав подарок за вашиот пријател или семејство. ● Услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние Ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро, Левмја е посветена на обезбедување на најдобра услуга и услуга по продажбата на клиентите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата