.

.

БЕЗЖИЧЕН 300Н УСБ Мини Адаптер

БЕЗЖИЧЕН 300Н УСБ Мини Адаптер

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

МЕНХЕТЕН 525527 БЕЗЖИЧЕН 300 N USB Мини Адаптер WRLS 300 N USB МИНИ АДПТРМАНХЕТЕН 525527 безжичен 300 N USB Мини Адаптер• Силен 20dbm излезен рејтинг на моќност• Вклучува отстранлива 3dbi антена со голема добивка со обратен SMA машки конектор• висока стапка на пренос на податоци до 150 Mbps• Е Во Согласност со 2.4 Ghz IEEE 802.11 N Стандард И Е НАНАЗАД КОМПАТИБИЛЕН СО IEEE 802.11 G/B СТАНДАРДИ• ПОДДРЖУВА WINDOWS XP(r), vista(R) И WINDOWS(R) 7/8• 3-Годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата