.

.

Сет за приказни за пердуви Trident, сет, длабоки џебови се вклопуваат до, полни - бели

Сет за приказни за пердуви Trident, сет, длабоки џебови се вклопуваат до, полни - бели

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Разбудете се секое утро освежено и полно со енергија. Дајте му на вашиот дом луксузен и утешен елемент со комплетниот лист Trident Feater Tales. Направете ја вашата спална соба најудобно место во вашиот дом со овие супер меки, удобни и луксузни постелнини. Овие листови се направени со 100% памук за да ви дадат супер мек сет на листови што можете да го користите секој ден. Доживејте го мекиот и нежен допир на фин памук со опсегот на тривана на чаршафите од групата Тридент. Памукот е најпосакуваниот материјал бидејќи е мек на кожата и помага да се апсорбира влагата за подобро искуство за спиење. Нашите супериорни комплети за листови се ОЕКО-Тек сертифицирани производи за кожата. Овие се одлични за секоја просторија во вашата куќа - спална соба, соба за гости, детска соба, одмор дома. Ова е одлична идеја за подароци за мажи и жени, мајки и татковци во секоја пригода : Валентин - Мајка - Денот на таткото и Божиќ. Изберете од најразлични големини и бои за да одговараат на вашиот дом. Триендски пердуви приказни целосен сет на листови, 100% памук, перкале ткаат, завршница на праска, длабоки џебови се вклопуваат до 18 инчи, сет со 4 парчиња постелнини, техничко-фит (целосен, бел) : комплет за листови со целосна големина вклучува рамен лист со мерење 85х96 , вграден лист со мерење 54х75 за да собере душеци длабоки до 18 инчи и две перници со мерење 20x32 инчи . изработен со 100% памук со употреба на конструкцијата на ткаенината и финишот на праската, давајќи му на овој лист додаден мекост и издржливост . Нашиот вграден лист Доаѓа со техно-Fit® технологија и би се вклопила во душеци над 18 инчи длабоки. Нашата технологија обезбедува рамномерна соодветна за чист изглед . направено во зелена боја. Овој сет на листови е OEKO-Tex Сертифициран производ пријателски за кожата, независен систем за сертификација што обезбедува текстил да ги исполнуваат високите стандарди за безбедност и животната средина. Trident е меѓу најголемиот производител на домашен текстил во светот. Лесно за нега на сет на листови-машинско миење во топла вода со употреба на благ детергент и суво суво на ниско ниво, не користете белило, препорачано да се исуши веднаш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата