.

.

Метал Хауба Глобус Светло Во Собата Јасно-Брои

Метал Хауба Глобус Светло Во Собата Јасно-Брои

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со нетрпение очекуваме уникатна, работна уметност на осветлување. Природните варијации, во широкиот спектар на материјали што ги користиме за создавање на секој производ, го прават секој предмет свое ремек-дело. Ние ви нудиме фер и добра завршна обработка. Развиваме иновации, технологии и вредност што го надминуваат архитектонското осветлување за секој буџет или економија. Ова Светло ќе биде поудобно за трпезарија, дневна соба и домашен декор.Карактеристики метална хауба глобус светло сет10 Брои Спецификации Боја : Clear Wire Боја Семејство : Црна Должина : 9 ' Bulb Растојание : 12"Тежина : 2.2 фунти-SKU : ZX9 ACHR111902 со нетрпение очекуваме уникатна, работна уметност на осветлување. Природните варијации, во широкиот спектар на материјали што ги користиме за создавање на секој производ, го прават секој предмет свое ремек-дело. Ние ви нудиме фер и добра завршна обработка. Развиваме иновации, технологии и вредност што го надминуваат архитектонското осветлување за секој буџет или економија. Ова Светло ќе биде поудобно за трпезарија, дневна соба и домашен декор. Карактеристики метал хауба глобус светлина во собата. 10 Брои. Спецификации Боја : Јасно. Жица Боја Семејство : Црна. Должина : 9'. Растојание На Сијалицата : 12". Тежина : 2,2 килограми. - ШКУ : ZX9 ACHR111902.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата