.

.

Бадиминцл Машки Панталони Клиренс Продажба Мажи Мулти - Џеб Копче Патент Товар Панталони Маскирна Спортски Отворено Панталони Панталони

Бадиминцл Машки Панталони Клиренс Продажба Мажи Мулти - Џеб Копче Патент Товар Панталони Маскирна Спортски Отворено Панталони

DEN 767.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Машинско Перење.Копче Патент. Странични Џебови Што дишат и Брзо се сушат/Собираат и Отпорни На Брчки со затворено копче и декорација со патент, карго панталони ВО стилот На Дечко 40+ Заштита од Сонце,Идеална И удобна секојдневна панталона за активности на отворено (пешачење и кампување) И релаксирачки викенди сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Обичен Материјал На Отворено : Должина На Памучни Спандекспанти : Целосна тип На Шема на панталони : Цврста дебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината како да се мие : рачно миење ладно, Закачување или сушење на линија ШТО ДОБИВАТЕ : 1 парчиња Машки панталони големина : големина на с. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 70см/27.56 "Должина : 98см/38.58". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 76см/29.92 "Должина : 102см/40.16" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 84см/33.07 "Должина : 106см/41.73" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 90см/35.43 "Должина : 108см/42.52" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 93см/36.61 "Должина : 110см/43.31" Машки Панталони Дозвола Продажба. Менс Панталони Дозвола Плус Големина. Панталони За Расчистување На Човекот. Машки Панталони Дозвола Поголема Големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата