.

.

Јапонски Обожавател Зелена Суши Вечера Поставена За Со Стапчиња За Јадење И Подлоги

Јапонски Обожавател Зелена Суши Вечера Поставена За Со Стапчиња За Јадење И Подлоги

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашиот комплет суши инспириран Од 10 Парчиња Јапонски вклучува две чинии за вечера во форма на вентилатор, две јадења со сос, два комплети стапчиња за јадење, две душеци за места и два потпирачи за стапчиња за јадење. Овие прекрасни чинии, одмори и чинија со сос се порцелански и керамички и имаат прекрасна порцеланска зелена глазура и мат црна завршница од долната страна. Стапчињата за јадење се завршени во завршница од дрво од махагони. Бамбус место душеци се одликува со наизменична природна и црна боја лента. Рачно миење. Јапонски Обожавател Во Облик На 10 парчиња Зелена Суши Вечера Поставена за 2 Со Стапчиња за Јадење и Подлоги.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата