.

.

Култура Домашно Милениче Кошула Тркалезна Јака Мрежеста Дупка Намалете Ја Топлината На Телото Облека За Палто Од Миленичиња Без Ракави За Лето

Култура Домашно Милениче Кошула Тркалезна Јака Мрежеста Дупка Намалете Ја Топлината На Телото Облека За Палто Од Миленичиња

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Дефинитивно дека оваа облека со стилски дизајн на мрежести дупки и дизајн на печатење го прави кучето да изгледа поелегантно и попривлечно. Меко и еластично, кучето не се чувствува затегнато кога го носи.Дефинитивно дека овој фустан за кучиња има многу видови на предности како што се отпорни на абење, отпорни на солзи, супер меки и нема да исчезнат или deform.It изработен е од полиестерски материјал.Постојат 5 различни големини за да изберете.Производот е совршено погоден за носење куче милениче, кученце.Име на предметот : Пет Елек Материјал : Полиестер Карактеристики : Мрежеста Дупка, Тркалезна Јака, Детали За Дишење : Големина : XS, Обем На Биста : 23cm/9.1", Должина На Грбот : 18cm/7.1" (Прибл.) tt Size : S, Обем На Бистата : 28cm/11", Должина На Грбот : 22cm/8.7 " (Прибл.) tt Size : M, Обем На Бистата : 33cm/13", Должина На Грбот : 26cm/10.2 " (Прибл.) tt Size : L, Обем На Бистата : 39cm/15.4", Должина На Грбот : 29cm/11.4 " (Прибл.) tt Size : XL, Обем На Бистата : 44cm/17.3", Должина На Грбот : 34cm/13.4 " (Прибл.тноти : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Милениче Вест ве Молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Дефинитивно дека оваа облека со стилски дизајн на мрежести дупки и дизајн на печатење го прави кучето да изгледа поелегантно и попривлечно. Меко и еластично, кучето не се чувствува затегнато кога го носи. Дефинитивно дека овој фустан за кучиња има многу видови на предности како што се отпорни на абење, отпорни на солзи, супер меки и нема да избледат или деформираат. Изграден е од полиестерски материјал. Постојат 5 различни големини за да изберете. Производот е совршено погоден за носење куче милениче, кученце.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата