.

.

Дакстон Возрасни Унисе Пуловер Сад Градови Држави Удобност Дуксер Од Руно, Чикаго Црно Бело, 2XL

Дакстон Возрасни Унисе Пуловер Сад Градови Држави Удобност Дуксер Од Руно, Чикаго Црно Бело, 2XL

DEN 448.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дакстон попуплар имиња На Американски држави и градови на унисекс дуксери. Нашата удобна качулка ќе стане една од вашите основи. Облеката дакстон е фокусирана на создавање висок квалитет и долготрајна облека по најприфатлива цена. Со супер меко чувство. Унисекс, ултра мека рака, странично споени, цврсто плетени, со памучно лице, 3 панел хауба, рамни жици за цртање, 2 шевови на капакот на иглата на манжетните и вестбендот. Еден игла работ бод на јака. Издржливи винилни букви со врвен квалитет со многу чисти линии. Ткаенина со средна тежина 7,8 мл квалитетно руно 80% памук 20% предиво со поли прстен, рамен кабел за цртање што одговара, качулка од 3 панели со преден голем џеб. Класичен комфор одговара дуксер со качулка. Лесна нега-машинско перење топло со слични бои. Сува сува ниска или рамна сува. Може да се намали 0,25 инчи 0,75 инчи по 1-то перење. ХС : Градите 19 "Должина 26" - С : Градите 20 "Должина 27" - М : Градите 22 "Должина 28" - Л : Градите 24 "Должина 29 - XL : Градите 26 Должина 30 "- 2 XL : Градите 28" Должина 31 : - 3 XL : Градите 30" Должина 32".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата