.

.

MOTORCRAFT WC-Стартер Кабел Одговара изберете: 2017 - ФОРД F150

MOTORCRAFT WC-Стартер Кабел Одговара изберете: 2017 - ФОРД F150

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн. Каблите за мотоцикли се дизајнирани и тестирани според ригорозните инженерски стандарди на Форд. Деловите на моторот се вклопуваат правилно првиот пат за побрза, полесна инсталација. Motorcraft WC-96712 Стартер Кабел Одговара Изберете : 2017-2018 FORD F150 6 Cyl 3.5 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата