.

.

Долги Јакни За Жени Плус Големина Fall Зима Со Качулка Лабав Долг Ракав Цврст Ветробран

Долги Јакни За Жени Плус Големина Fall Зима Со Качулка Лабав Долг Ракав Цврст Ветробран

DEN 952.16

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/43.31" Ракав : 49см/19.29" Должина : 90см/35.43" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 112см/44.88" Ракав : 50см/19.69" Должина : 91см/35.83" Големина : Л : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 116см/46.46" ракав : 51см/20.08" должина : 92см/36.22" големина : xl Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 120см/48.03" ракав : 52см/20.47" должина : 93см/36.61" големина : Xxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 124см/49.61" ракав : 53см/20.87" должина : 94см/37.01" големина : Хххл САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 еу : 46 биста : 128см/51.18" Ракав : 54см/21.26" должина : 95см/37.40" ГОЛЕМИНА : 4xl САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 еу : 48 биста : 132cm/52.76" Ракав : 55cm/21.65" должина : 96cm/37.80" Големина : 5 XL САД : 20 ВЕЛИКА британија : 24 Еу : 50 биста : 136cm/54.33" ракав : 56cm/22.05" должина : 97cm/38.19" лабава УДОБНА КАЧУЛКА ПАЛТО НАДВОРЕШНА ОБЛЕКА женски елегантен ветробран диви зимски женски Coat Features : Material : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив За вашиот Секојдневен Стил на носење : Секојдневен, Пол : Женски Повод : Секојдневен, Фит : одговара на големината 3.Овој лесен, Капут совршен за тие денови!2.Многу кул за носење,Нов Изглед, 4.Јакна со долги ракави, така што ќе се чувствувате топло во aut и зима, црна смиреност, сива и убава,е најстариот Есенски и зимски Пад Тип На партнерска Шема : Номатеријал : што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палта Сезона : Fall,должина На Зимскиот Ракав : Целосна Дебелина : Стандарден Пол : Повод За Жени : Секојдневен,Сихуета : Молив : Одговара на должината на големината : Редовен Стил : Секојдневен,како да се мие : рачно миење ладно, висат или линија Dry1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење coови за жени, Анораки, есенски палта, Долга Јакна, Есенска зимска облека. Карактеристика : Трендовски Цврста Боја V-Вратот Долг Ракавatот Палто За Жени, Сини Женскиatот Палто. Материјал : Изработен Од Полиестер, мек удобен и пријателски за кожата на лицето. Прилики : Погоден За Вечера,Забава,Клуб,Матурска,Ноќно Излегување,Состанок,Свадба,Свечена, Вечерна и Секојдневна итн. Натпревар : Лесно е да се спарите со врвот на резервоарот или маичката внатре и вашите омилени панталони или хеланки,здолниште,фустан. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата