.

.

Трчање Велосипедизам Екран На Допир Лента За Раце Држач За Мобилни Телефони Спортска Торбичка За Раце Фитнес Џебови За Теретана

Трчање Велосипедизам Екран На Допир Лента За Раце Држач За Мобилни Телефони Спортска Торбичка За Раце Фитнес Џебови За Теретана

DEN 230.24

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : куќиштето за рака од 5,5 инчи е погодно за мобилен телефон што е 5,2-6,0 инчи, куќиштето за рака од 4,7 инчи одговара на мобилниот телефон помалку од 5,1 инчи.Лентата за раце на екранот на допир со двоен патент, која непречено се лизга и овозможува удобен пристап до вашите работи.Добро спречување на перформансите на прскање на вода, чувствителни, одговарање на телефон, примање и испраќање информации е проток.Држачот за рака за мобилен телефон е применлив за многу спортови, како велосипедизам, планинарење, трчање итн.Трчање велосипедизам лентата за раце е изработена од водоотпорна ткаенина, која е цврста и издржлива за долготрајна употреба.Спецификација : Материјал : ПВЦ, полиестер.Боја : како што е прикажано слики.Големина : 18, 5х11см, 16, 5х10см.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Вклучен пакет : 1* торба за рака на екранот на допир. Висок допир транспарентна мембрана, кликнете за да ја видите информацијата, нема потреба да се извади мобилен телефон. Флексибилниот ремен што ја гушка раката и уверува дека лентата за рака ќе остане на место за време на трчањето или вежбањето. Тоа е совршена лента за држење на клучевите и мобилниот телефон што секогаш ви се потребни со вас. Сега никогаш не треба да се грижите дали ќе мора да ги носите клучевите во џеб или ќе ги изгубите во бегство. Дизајн на рефлектирачки ленти, не мора да се грижите дали автомобилите нема да можат да ве видат додека трчате навечер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата