.

.

црна дијамантска опрема - бод темперамент-голем

црна дијамантска опрема - бод темперамент-голем

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставниот Ремен за Бод Во стилот на свами од Црн Дијамант е ефтин, удобен и прилично лесен за употреба. Појас обложен со руно со традиционална тока. Јамки за нозе со брзо ослободување изградени од најлонска мрежа. Поддржувачки ремени за грб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата