.

.

Веворбранд Бар Загреана Решетка За Пешкири, Електричен Грејач за Крпи грејач в Тајмер, Приклучок За Бања За Бања Монтиран На Ѕид Потопло Полирано Нерѓосувачко Среб

Веворбранд Бар Загреана Решетка За Пешкири, Електричен Грејач за Крпи грејач в Тајмер, Приклучок За Бања За Бања Монтиран На

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

24/7 Професионална Услуга За Клиенти Опис На Производот Загреана Решетка За Крпи ви обезбедуваме напреден електричен грејач за крпи за да ја одржувате облеката на постојана нежна температура дури и во студено време. покрај тоа, овој производ има заштита од прекумерно загревање за да биде безбеден., загреаниот грејач за крпи е широко применет за различни прилики за затоплување на влажната облека и крпи, обезбедувајќи топло и удобно чувство по туширањето. Голем Простор За Затоплување Погоден За затоплување на разни алишта како што се чорапи, пижами, облека, крпи итн. Нема да се грижите за случајниот допир поради функцијата што не попарува. Издржлив Грејач за Пешкири со материјал од нерѓосувачки челик 201, загреаната решетка за крпи има добри перформанси на цврста рамка и квалитет непропустлив за вода ип 55. Без напор Да Се Соберат сите додатоци за инсталација се вклучени во загреаниот пакет за затоплување на крпи. Спецификации Модел : ВВ-МЈЈРЈ-12бп Број На Шипки : 12 Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик Финиш : Полиран Напон : 110 V Моќност : 170 W Монтажа Тип : Ѕид Монтиран Носивост : 11 фунти/ 5 Кг Температурен Опсег : 113-140 °F/ 45-60 °C Големина На Ставка(H x w x d) : 48 x 23. Нашата потопла решетка ви дава простран простор да држите многу облека и да ја загреете за кратко време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата