.

.

Сликарско дрво „Магично дрво“ на платно

Сликарско дрво „Магично дрво“ на платно

DEN 253.76

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : -Галери завиткано во одржливо, не-воедно дрво.Колор : -Гreen.primary уметнички материјал : -Canvas. Големина 18 "h x 12 " w -големина : -small 18 " -24 ". Големина 30 "H x 20 " W -големина : -Medium 25 " -32 ". Големина 36 "H x 24 " W -големина : -large 33 " -40 ". Големина 45 "h x 30 " w -големина : -окризирана 41 "и погоре. Димензии : големина 18 " h x 12 "w -верна висина -од горе до дно : -18 ". Големина 18 "H x 12 " w -veral ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 18 " H x 12 "W -Overal Тежина на производот : -5 bs. Големина 24 " H x 16 "W -verall висина -горе до дно : -24 ". Големина 24 "h x 16 " w -верна ширина -страна на страна : -16 ". Големина 24 " H x 16 "W -Overal Depth -предна до грб : -1.5 ". Големина 24 "h x 16 " w -верна тежина на производот : -6 bs. Големина 30 "H x 20 " W -ОБЕДИНЕЛНА Висина -Врвна до B Marm3595 Карактеристики галерија завиткана во одржливо, не -воедно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност Професионално испружена рака. Материјал : платно. Тема : Пејзаж и природа. Стил (стар) : современ. Боја : Зелен материјал за уметност : платно. Големина (18 "h x 12" w) : мали 18 "-24". Големина (30 "H x 20" W) : Среден 25 "-32". Големина (36 "H x 24" W) : Голем 33 "-40". Големина (45 "H x 30" W) : преголема 41 "и погоре. Димензии Големина 18" H x 12 "W целосна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - од страна на страна : 12 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24" H x 16 "W целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W целосна висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 20". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 36 "H x 24" W целосна висина - горе до дно : 36 ". Целокупната ширина - од страна на страна : 24". Големина 60 "h x 40" W вкупна тежина на производот : 12 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата