.

.

Рашири Заврши Продолжен Тензија Рачка, Пакет, Наменета За Продолжен и

Рашири Заврши Продолжен Тензија Рачка, Пакет, Наменета За Продолжен и

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран за обвивка од палети и продолжени апликации за филм за истегнување. 13/4-инчни големини.Негира лизгање на апликацијата за тркалање и ги подобрува перформансите на завиткување.рацете од повреда.Еднократно.Лесно за составување. PSBM Рашири Заврши Продолжен Тензија Рачка, 1 Пакет, Наменета За 1.75 Инчен Продолжен и.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата