.

.

Дијанли Плус Големина Летни Фустани Квадратен Врат Макси Без Ракави Обични Летни Фустани Моден Бодикон Камис Елек Долг Фустан Со Молив Црн xl

Дијанли Плус Големина Летни Фустани Квадратен Врат Макси Без Ракави Обични Летни Фустани Моден Бодикон Камис Елек Долг Фустан

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дијанли Плус Големина Летни Фустани Квадратни Макси Без Ракави Макси Обични Летни Фустани Мода Бодикон Камис Елек Долг Фустан Со Молив Црн xl Gender : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : comtonblendcolors : Црна,Розова,Виолетова,Зелена Пакет вклучуваат : 1 Фустан Должина : Maxi Thickness : Умерен Стил : Секојдневен,Модна Сезона : Грижа За Летна Облека : Рачно перење, машинско перење и закачете Изјава За сушење : Нашата Облека Е Наменета За Азиска Фигура,Што Значи Дека Би Била Помала Од Нормалната Големина На Сад.Ве молиме контактирајте не во случај на какви било проблеми поврзани со нарачката за задоволително решавање!Големина на табелата големина : XL Големина. : Х-Голема Биста : 96см/37.80 "Должина : 124см/48.82" ① Лесен и Мек Материјал Сигурно би Го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени од памучна мешавина. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. Questreates ® Фустан со А-Линија, Без Ракави, Квадратен Врат, Макси, Обичен, Dianli Плус Големина Летни Фустани Квадратни Макси Без Ракави Обични Летни Фустани Моден Бодикон Камис Елек Долг Фустан Со Молив,фустани, венчаници за жени, фустани за жени 2023, женски фустани, макси фустан за жени, летни фустани за жени, црн фустан, матурски фустан, фустан со плус големина за жени, летни фустани за жени 2023, во лето вашата секојдневна Работа, Шопинг Носете Го Овој Фустан Е Избор. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. ●Погоден За Поголемиот дел Од Телото! Нашите опсези на големини се XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL,Одговараат за сите типови на тело. Без разлика дали сте слаби, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. ●Нега На облека : машинско Перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата