.

.

Љубителите На синдисус Маица Срце Печатење Летни Врвови Екипажот Вратот Маица Работа Туника Блуза Лабава Маица Црвени Мажи XL

Љубителите На синдисус Маица Срце Печатење Летни Врвови Екипажот Вратот Маица Работа Туника Блуза Лабава Маица Црвени Мажи XL

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами, Мажи, Љубовници Стил : Жени Мажи Летна Туника Блуза, Жени Мажи Врвови За Печатење На Срце, Љубовници Обична Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Печатење На Срце : Бели Мажи, Бели Жени, Црни Мажи, Црни Жени, Црвени Мажи, Црвени Жени (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули за Љубовниците се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Жени Мажи Љубовници Лабава Маичка Кошула, Жени Срце Печатење Маичка Блуза, Жени Мажи Екипажот Вратот Туника Врвови4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени и Мажи, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Љубовници Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени Мажи. Материјал-65%Полиестер, 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Љубители На Срце Печатење Блузи За Жени Мажи Летни Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави, Останува Пријатна и Удобна Додека Одите И Од Тренингот или Лежерна Сесија во Оваа Мека и Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата