.

.

Скоро природно 10in. Вештачко растојание од топиари од дрво со декоративен пластеник, зелена боја

Скоро природно 10in. Вештачко растојание од топиари од дрво со декоративен пластеник, зелена боја

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Посвете и рафинирано, издигнете ја вашата канцеларија за внатрешни работи со нашата вештачка фабрика за боксови, што сигурно ќе испорача засилен изглед. Инспирирано од природата, ова парче е обликувано во топиер за вкус на традиционална естетика. Изработени од висококвалитетни материјали од стручни хортикултуристи, ова парче бара нула одржување и изгледа неверојатно животно. Стоејќи 10 "Од декоративен засадувач, може да се прикаже на која било работна површина веднаш за да додаде малку живот. Совршен за соработник или како подарок за домаќинство. Севкупни димензии на производот : H : 10 in. W : 6 in. D : 6 in . изработени од висококвалитетни материјали. Бара нула одржување. Совршено за домашна канцеларија. Сместен во бел декоративен засадувач. Препорачано за декоративна употреба во затворен простор. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; оваа ставка може лесно Свиткајте се за целите на преобликување - Ве молиме одделете и пената за да ја постигнете посакуваната полнота. Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Оваа ставка е произведена со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Не е потребно одржување за ова вештачко засади; избришете чиста со мека сува крпа. Димензии на пластери : H : 4 in. W : 4,5 in. D : 4,5 in.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата