.

.

Материјал девојче јуниори на леопард мрежи

Материјал девојче јуниори на леопард мрежи

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ierестока и фаб, нашиот леопард мрежен врв од Материјал девојка ви дава надградба на стилот што го чекавте. Образложени со привлечен леопард печатење, сигурно ќе дадете изјава каде и да ве однесе овој врв. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опремена. Исмејувачки врат. 95% полиестер; 5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата