.

.

Оалиро Блузи За Жени Облечени Обични Женски Блузи И Блузи Женски Врвови Цврсти Секси В-Вратот Основни Летни Ливчиња Со Кратки Ракави Обични Маици Виолетова

Оалиро Блузи За Жени Облечени Обични Женски Блузи И Блузи Женски Врвови Цврсти Секси В-Вратот Основни Летни Ливчиња Со Кратки

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Блуза Солидна Секси V-Вратот Основни Лето Ливче Краток Ракав Обичните Маици Карактеристики : 1.Карактеристики : Краток Ракав, Основен, V-Вратот, Тренингот,Обична Исечена Кошула, Цврста боја 2.Материјал : 60% Полиестер/35% Вискоза/5% Спандекс. Мека, Удобна, Дише Ткаенина 3. Едноставна, Основна Блуза Блуза, Совршена За теретана,Вежбање ,Јога,носење Дали, Секојдневна облека 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : 60% Полиестер/35% Вискоза/5% Спандекс Тип На Шема : Цврста Јака : Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Маици : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01"Ракав : 13см/5.12"Должина : 66см/25.98". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 13.5 см/5.31" Должина : 67см/26.38". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 14см/5.51" Должина : 68см/26.77". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 14.5 cm/5.71" Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46"ракав : 15cm/5.91" Должина : 70cm/27.56 " Оалиро Блузи За Жени Облечени Обични Зделки Дозвола Жени Блузи И Блузи Жени Врвови Цврсти Секси V-Вратот Основни Летни Ливчиња Кратки Ракави Обични Маици Виолетова. Материјал : Полиестер. Растеглива ткаенина за удобно вклопување. Стил на совпаѓање : Можете да одговарате со ѓердан, обетки, високи потпетици, чанта, кожна торба или други колекции, создавајќи стилски изглед. Макси фустанот за завиткување е совршен за враќање дома, матурска, свадба, забава, коктел, клуб, божиќ, ноќно излегување, вечер, роденден, матура, состаноци, секојдневно, секојдневно носење и други прилики во пролет, лето и fall. Повод : обични излети, училиште, канцеларија, состаноци и забави секоја пригода е совршена. Азиската големина е обично помала од западната големина, затоа проверете дали сте ги провериле следните информации за големината пред купувањето. Забележете дека поради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, боите прикажани на фотографијата можеби не одговараат 100% на оние во самите предмети. Упатство за перење : препорачано Миење На Рацете, перење во машина, не белење, миење заедно со слични бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата