.

.

Кантри Брук Петц® Вратоврска Боја Ленти Утлегар Куче Јака, Мини

Кантри Брук Петц® Вратоврска Боја Ленти Утлегар Куче Јака, Мини

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Облечете ги дното на ѕвончето и почувствувајте се "далеку" Со Лентите за Врзување На Кантри Брук Петц јака за кучиња јаже кое крепи утлегар. Оваа шема ќе ве врати директно во 1970-тите! Експлодирајќи со безброј нијанси, оваа вртлива боја за вратоврска изгледа како да е рачно натопена од професионалец! Печатени со помош на нашата боја брза боја, нашите јаки нема да течат или да крварат. Создадени од супериорен хардвер и мрежи, Кантри Брук Петц' Вратоврска Боја Јаки За Кучиња Јаже Кое Крепи Утлегар не само што ќе му обезбеди на вашето кученце трендовска јака, туку ќе ви даде чувство на леснотија при користење на нашите производи. Дали вашето добро момче или девојче се лизга од нивната јака? Па, нашите јаки од утлегар се дизајнирани да спречат вашето кученце да се извлече од јаката со затегнување околу вратот на вашето куче секогаш кога ќе се обиде да ги отстрани главите. Откако Фидо ќе престане да влече, јаката се релаксира на вратот. Совршен за обука, дизајнот со двојна јамка ви дава контрола врз вашата прошетка. Јаката јаже кое крепи утлегар често се нарекува хумана јака за задави. Јака без лизгање, прилагодлива-задави е одлично решение за глетки кои се лизгаат од јаките. Дополнителните Мали, Мини И Микро се уште се сигурни со 700 фунти. цврстина на истегнување, иако може да изгледаат деликатни. Со прилагодување на металниот слајд, давате гасена на јамката. Лизнете го преку вратот на вашето куче и намалете ја големината додека удобно не лизнете само неколку прсти под јаката. Единственото ограничено затворање спречува задавувањето да стане премногу затегнато. Ние Во Кантри Брук Петз се гордееме само со користење на најдобриот хардвер и можете да бидете сигурни дека овие јаки ќе издржат што и да му донесе вашето кученце. Нашите јаки имаат тешки триглиди со широка уста за лесно прилагодување и тешки заварени Д-прстени за јачина. Дизајниран да ви ја врати контролата додека вашето кученце е поводник. ШИРИНА од 1/2 ИНЧИ Прилагодлива од 7 инчи - 10 инчен врат. Сакаме вашето кученце да може да ја покаже својата нова јака, затоа бидете сигурни и измерете ја точната големина. Традиционалните јаки во стилот На Утлегар не содржат тока. ВРЗИ БОЈА ЛЕНТИ Фанкаделичен дизајн кој е идеален за вашето кученце. Нашите Ленти За Боја На Вратоврска јаката за кучиња јаже кое крепи утлегар не само што е живописна, туку боите се хармонични. 100% ПОЛИЕСТЕР ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ХАРДВЕР Издржливи мрежи И хардвер што ќе издржат што и да донесе вашето кученце. Дополнителните Мали, Мини И Микро се уште се сигурни со 700 фунти. цврстина на истегнување, иако може да изгледаат деликатни. Направено Во Сад Изградено во Соединетите држави! Нема да се скрши или расипе толку лесно како пластичните јаки. Бојата брза боја значи дека оваа јака нема да избледи или да работи кога е влажна. Не за врзување. ПРАШАЊА? Нашиот пријателски тим за услуги на клиентите е тука да помогне! Ве молиме контактирајте не со сите прашања што може да ги имате во врска со нашите производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата