.

.

Хари Потер Мараудерс мапа на подароци од кригла- Оз

Хари Потер Мараудерс мапа на подароци од кригла- Оз

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сет за подароци од кригла има обвивка околу мапата на Мараудер со детални дизајни на Padfoot, Moony, Prongs и Wormtail. Одличен подарок за сите обожаватели на магијата во рамките на картата! Хари Потер Мараудерс мапи со подароци за кригла- 11 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата