.

.

Не'рѓосувачки челик емајл смешковско лице шарм

Не'рѓосувачки челик емајл смешковско лице шарм

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие елегантни врски од Hallmark од не'рѓосувачки челик емајл Смајли шарм на лицето е идеален подарок за секоја пригода. Изгледа неверојатно кога се мешаат и се совпаѓаат со сите други мониста. Доаѓа во симпатична кутија за подароци во случај да сакате да му го дадете на некој посебен. Тоа е идеален подарок за празници, родендени и други специјални прилики. Врски од Халмарк од не'рѓосувачки челик емајл Смајли шарм на лицето : Смешковско лице шарм. Направен од не'рѓосувачки челик. Одличен додаток на која било колекција на шарм. Совршено за врски од нараквицата за почетнички белешки. Доаѓа со кутија за подароци. Идеален подарок за празници, родендени и какви било други специјални прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата