.

.

Мовлив Дабов Лак Игла Прилагодлив со Влакна Монтирање Лов Цел Бо Поглед

Мовлив Дабов Лак Игла Прилагодлив со Влакна Монтирање Лов Цел Бо Поглед

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мовливиот Дабов Лак Е одлична опција за оние кои бараат прилагодлив, 3-пински поглед. Оваа глетка е дизајнирана да одговара на повеќето лакови и вклучува заграда засилена со влакна. Инструкциите за монтирање се вклучени на задниот дел од пакетот види слика, што го олеснува инсталирањето. Оваа глетка е совршена за лов или целна пракса. Извајан, целосно завршен дизајн за непречено држење. Светло жолт преглед за лесно ѕиркање. 3 пински прилагодлив поглед. Заграда засилена со влакна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата