.

.

Ригаи Клуч Паричник Копче Затворање Висечка Кука Фина Текстура Отпорна На Абење Мултифункционален Подарок За Складирање Фау Кожа Држач За Клучеви За Домаќинство ?

Ригаи Клуч Паричник Копче Затворање Висечка Кука Фина Текстура Отпорна На Абење Мултифункционален Подарок За Складирање Фау

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : тоа е паричник со мини клуч со извонредна изработка и фина текстура и е опремен со квалитетни копчиња за да се обезбеди лесно отворање и затворање.Со разновидноста што треба да се користи како торба за клучеви, ГАЏЕТ ЕДЦ И мал надворешен џеб, оваа мини торба за складирање може да се користи како додаток bag.It изработен е од вештачка кожа.Должината на овој производ е 10,5 см, а ширината е 5 см. Погоден е за мажи и жени кои се користат во деловни активности, патувања, работа, шопинг итн.Име на ставка : Клучен Казематеријал : Вештачка Кожакарактеристики : Фина Изработка, Затворање Копчиња, Преносни Детали За Големина : Л : 10,5 см/4,13", В : 5см/1,97 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Клуч Случај тоа е мини клуч паричник со исклучителна изработка и фина текстура и е опремен со квалитетни копчиња за да се обезбеди лесно отворање и затворање. Со разновидноста што треба да се користи како торба за клучеви, ГАЏЕТ ЕДЦ и мал надворешен џеб, оваа мини торба за складирање може да се користи како торба за додатоци. Изработен е од вештачка кожа. Должината на овој производ е 10,5 см, а ширината е 5 см. Погоден е за мажи и жени кои се користат во деловни активности, патувања, работа, шопинг итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата