.

.

Фустани за Женски Женски Модни Обични Фустани Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Со Големи Димензии Долги Фустани

Фустани за Женски Женски Модни Обични Фустани Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Со Големи Димензии Долги Фустани

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Екусн Женски Летен Лабав Ѕвезден Крпеница Во Боја Печатен Фустан Без Ракави Со Големи Лулашки Со џебни женски фустани летни фустани за жени 2023 максидреси за жени 2023 работнички летни фустаниваши совршени секојдневни пролетни фустани за жени 2023 трендовски обичен секси секси. Одлично за слоевитост или носење самостојно. - Главна Карактеристика - - - >> > Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет>>>Лабав Дизајн, Основни фустани За жени 2023 облечен секојдневен За Дневно>>> Ткаенина Што Дише, Мека И Лесна> > > Класичен V Врат /Блок Во Боја/ Маица Со Ракави Со Пруги> > > Совршен Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки,Панталони Или Здолниште>>>Машина За Перење, Се Препорачува Миење Раце. €Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. ●Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ЕКУСН, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 2121 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата