.

.

Исчистете и Исчистете Го Пилингот За Лице Без Масло Од Лимон Со Витамин Ц, 4. оз

Исчистете и Исчистете Го Пилингот За Лице Без Масло Од Лимон Со Витамин Ц, 4. оз

DEN 95.52

Количината на стоката
Това е достапна

Измазнете ја грубоста за појасна и здрава кожа со Чист И Чист Пилинг за Лице Со Кора Од Лимон. Овој секојдневен пилинг за лице нежно ја чисти и измазнува кожата за да ја остави да се чувствува чиста и среќна. Формулирана со екстракт од лимон, витамин Ц и нежни микро-пилинзи, уникатната формула ја ублажува и осветлува кожата и помага да се намали сјајот. Овој пилинг за чистење на лицето без масло може да се користи секој ден како дел од вашата редовна рутина за нега на кожата со нежно масирање на влажно лице, а потоа и чистење на кожата. Цевка Од Чист И Чист Пилинг За Лице Од Лимон За чистење и освежување на кожата. Пилингот за осветлување на лицето нежно ја чисти кожата, оставајќи ја да се чувствува чиста и среќна. Нежните микро-пилинзи помагаат да се осветлат за чиста, здрава кожа. Единствена формула со освежителен екстракт од лимон и Витамин Ц.пилинг за чистење без Масло помага да се осветли кожата и да се изедначи грубоста. Пилинг од лимон погоден за секојдневна употреба во редовна рутина за нега на кожа. Користете го овој пилинг за лице секој ден со нежно масирање преку влажно лице и чистење на плакнење. Ја чисти и убива кожата и ја остава да се чувствува чиста и помага да се намали сјајот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата