.

.

Екена Милворк 124 Долна Ширина 1 2 Горна Ширина 12 Х 1 4 П Занаетчија Крстосница в Рамен Клуч

Екена Милворк 124 Долна Ширина 1 2 Горна Ширина 12 Х 1 4 П Занаетчија Крстосница в Рамен Клуч

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Keystone додава 1 1/2"H на висината на вкрстената глава за вкупна висина од 13 1/2" Hr. r. Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за ограничување на надворешноста на домот, треба да размислат за вкрстени глави. Вкрстените глави се големи обвивки кои обично се поставуваат на врвот на прозорецот, вратата или големиот влез. Изработени од лесен, но издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за инсталирање за секој. Слободно изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговара на вашите потреби на проектот. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или клинци. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави издржлив, но лесен производ. Непропустливи за природни елементи. Прилагодете со клучни камења, пиластри и педименти за извонреден изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата