.

.

Преклопување Пеперутка Печати Лен Торба Рамо Торба Пластични Кеси

Преклопување Пеперутка Печати Лен Торба Рамо Торба Пластични Кеси

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Изработен од Памук и Лен. Издржлив и Лесен, кој можете да го користите повеќекратно и лесен за носењедимензии : 34(Л)смх42(Г)см (13,4 инчи16, 5 инчи), Рачка капка 26 см/10,2 инчи. Може да се користи како чанта или гласник Рамо Голем Капацитет погоден за шопинг, училиште, плажа, пешачење, патување, обука, кампување, пикник,секојдневна употреба. итн; Практични внатрешни џебови се одлично место за чување паричник, телефон, клучеви, монети, билети, пари, кредитни картички, пенкало, ремен за слушалки..тешка Должност : оваа торба може да носи повеќе предмети. Тоа Е Силно, Цврсто и не е лесно да се скрши. Исто така со цврстото шиење торбата ќе биде издржлива и може да се користи или мие постојано пакување : Една полибаг за по кеса(без кутија) Преклопување Пеперутка Печати Лен Торба Рамо Торба Пластични Кеси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата