.

.

Почетна Основи Хром Метал Дијамант Тоалетна Хартија Носителот Со Издавање Врвот

Почетна Основи Хром Метал Дијамант Тоалетна Хартија Носителот Со Издавање Врвот

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ја целата тоалетна хартија на едно погодно место со оваа резерва на ткиво за капење. Направено од хромиран челик со голема тежина. Отпорен на ' рѓа за долготрајна употреба. Совршен за итни ситуации со ткивна хартија. Дизајнот на вител изгледа одлично во секој амбиент за бања. Почетна Основи Држач За Тоалетна Хартија Со Дијаманти : Чувајте ја целата тоалетна хартија на 1 погодно место со оваа резерва за ткиво за капење. Направено од хромиран челик со голема тежина. Отпорен на ' рѓа за долготрајна употреба. Совршен за итни ситуации со ткивна хартија. Дизајнот на вител изгледа одлично во секој амбиент за бања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата