.

.

Loveубов на прва глетка печатена џебна маица и широки панталони за нозе, пижама, 2-парчиња

Loveубов на прва глетка печатена џебна маица и широки панталони за нозе, пижама, 2-парчиња

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштено во стил со убов на ултра ултра-удобниот пижама на Првиот поглед. Оваа кул панталони и панталони со широки нозе се толку стилски, ќе сакате да ги лизгате и да ги удирате назад дење или ноќ. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пижама врвот и панталони. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Топ карактеристики : екипаж; стил на пуловер; опуштено вклопување; кратки ракави; лев џеб на градите. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со врзана вратоврска; Силуета; ПРИНТ ПРИНТ. Маица на Јуниорс и Панталони пижами поставени од Loveубов на прв поглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата