.

.

Пижами За Жени Комплет Капри Пижами Со Кратки Ракави Дами Мека Удобна Летна Облека За Спиење Комплет Со Џебови Панталони Одговараат На Жешко Розова Л

Пижами За Жени Комплет Капри Пижами Со Кратки Ракави Дами Мека Удобна Летна Облека За Спиење Комплет Со Џебови Панталони Одговараат

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пижами За Жени Поставете Капри Пижами Со Кратки Ракави Дами Мека Удобна Летна Облека За Спиење Поставена со Џебови Панталони костум. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 400гр. големина На Пакетот : 32х28х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 105см/41.34" Половината : 55-65см/21.65-25.59" Ракав : 23см/9.06" Должина : 62см/24.41" Должина На Дното : 80см/31.50"Големина : М Биста : 110см/43.31" Половината : 59-69см/23.23-27.17" ракав : 24см/9.45" должина : 63см/24.80" должина на дното : 81см/31.89"големина : л биста : 115см/45.28" половината : 63-73см/24.80-28.74" Ракав : 25см/9.84" должина : 64см/25.20" должина на дното : 82см/32.28"големина : xl биста : 120cm/47.24" половината : 67-77cm/26.38-30.31" ракав : 26cm/10.24" должина : 65cm/25.59" долна должина : 83cm/32.68"големина : xxl биста : 125cm/49.21" половината : 71-81cm/27,95-31,89" ракав : 27см/10,63" должина : 66см/25,98" должина на Дното : 84см/33,07" разноврсна секој ден панталони : удобни панталони Со висок Струк што можете лесно да ги облечете нагоре или надолу. Овие Лесни Еластични Лежерни Панталони Со Удобен Џеб Со Пристојна Големина Дишат Убаво И Се Носат Во Текот На Целата Година, Но Најжешките Денови. Тие Изгледаат Одлично Завиткани Надолу Или Нагоре Во Глуждот. Материјал : Направен Од. 2 Парчиња Облека За Жени Летно Здолниште Комплет Женски Пижами Панталони Лето 2 Парче Пижами Комплет За Жени Летни Пижами Комплети За Жени Меки Памучни Пижами Пижами Со Кратки Ракави Цртани Панталони За Жени Меки Нејасни Девојки Летни Пижами Пижами Комплет За Жени Летни Свилени Пижами За Ситни Жени Црни Свилени Пижами Комплет За Жени Невестински Забави Памучни Летни Пижами За Жени 2023 Женски Пижами Комплети Сатен Краток Ракав Копчето До Пижами Жени. Карактеристика : Еластичен Струк, Висок Струк, Цврста Боја, Чаден Висок Појас, Широка Нога. Удобни, Ноќни Панталони Со Два Џебови,. две парчиња облека за жени плус големина секси клубска облека. есенски панталони ги поставува жените 2 парчиња облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата