.

.

Комплет Комплет Серпентина за Палење на моторот за 4 тркач Т Такома Тундра 3,4 Л В Одговара изберете: тојота 4РУНЕР БАДЛЕНДС, 1996 - ТОЈОТА 4РУНЕР СР5

Комплет Комплет Серпентина за Палење на моторот за 4 тркач Т Такома Тундра 3,4 Л В Одговара изберете: тојота 4РУНЕР БАДЛЕНДС,

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет Калем За Палење на моторот од 3 Комплети за 4 трчач T100 Tundra Tacoma Pickup 3.4 L V6despriptionterms На СЕРПЕНТИНА За Замена НА Замена-REPT504601-3производ Одговара : Машки Терминал Со 2 Жици; 1 Женски Конектордизајн : дизајн на Серпентина на Приклучок напон : 12vquantity Продаден : Комплет Од 3производ Одговара : Директно Вклопување употреба : Ое Заменакомпатибилен со следниве возила : Toyota2001 4runner Base96-2002 4runner (Подмодел : Ограничен, Sr5)95, 98 T100 БАЗА96-97 T100 Dlx95-98 T100 Sr595 T100 (Подмодел : dx, 1-тон dlx)95-2004 Такома база95-2003 Такома длх98-2000 Такома Ограничен98-2004 Такома Пред Тркач2001-2004 ТАКОМА С-РАНЕР95-2000 Такома Ср52000-2004 тундра (Подмодел : База, ср5) производител број на дел : 14868684. Размена На Дел Број : UF156,9212009,2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995,Т. Гаранција : 1-годишна гаранција за неограничена километража. Пакет Листата : Да. Тип На Фитинг : Директна Замена. Заменет Дел Број : UF156,9212009,2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995,Т. Прилагодено Пакет : Да. Компоненти : (3) Калеми За Палење. Конфигурација : Машки Терминал Со 2 Краци; 1 Женски Конектор. Дизајн : дизајн На Серпентина на Приклучок. Вклучени предмети : три (3) Калеми За Палење. Име На Дел : Калем За Палење. Дел За Изведба : Не. Универзална Опрема : Не. Напон : 12 V.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата