.

.

Додатоци За Бања Возидаоке Нова Кутија За Чинија За Садови За Бања Домашен Туш Држач За Планинарење Контејнер Сапун Бо Организатор На Бања Складирање На Бања Виоле

Додатоци За Бања Возидаоке Нова Кутија За Чинија За Садови За Бања Домашен Туш Држач За Планинарење Контејнер Сапун Бо Организатор

DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ново Куќиште За Чинија За Садови За Бања Домашен Туш Држач За Пешачење Контејнер Кутија За Сапун Карактеристика : Големина : 8,7*8,7*4см Материјал : Пп Сосема Нов и .тоа е прекрасна боја костум за патување, бизнис trip.It лесен за носење. Со заклучување, не грижете се дали сапунот ќе истече.Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере.Пакет Вклучени : 1 х сапун Контејнер Нова Бања Сад Чинија Случај Дома Туш Патување Пешачење Држач Контејнер Сапун Кутија Функција : Големина : 8.7*8.7*4см Материјал : Пп Сосема Нов и. тоа е прекрасна боја костум за патување, бизнис trip.It лесен за носење. Со заклучување, не грижете се дали сапунот ќе истече. Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере.Пакет Вклучени : 1 х сапун контејнер. денот на вљубените декор соба декор бања организатор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата