.

.

Лежерни Долги Панталони за Мажи лизксун, Ремени Со Цврста Боја Еластична Лента Лабави Дно

Лежерни Долги Панталони за Мажи лизксун, Ремени Со Цврста Боја Еластична Лента Лабави Дно

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Машки Секојдневни Панталони, Ремени Со Цврста Боја Еластични Џебови Со Ленти За Половината Долги Дно, Лабави Џогер Спортски Диви Модни Панталони. Овој лабав панталон е толку неопходен за вашата гардероба за сите сезони - сигурно ќе обожавате да ја носите скоро во сезоната. Тоа е исто така одличен подарок За Божиќ, Денот на Вљубените, роденден, годишнини и други празници. Големина Графикони. Големина(см)ttttt t. mt Length : t102пресврт : t69t Hip : t100. Lt Length : t104пресврт : t71t Hip : t101. XLt Length : t106пресврт : t73t Hip : t108. XXLt Length : t108пресврт : t75t Hip : t112. Xxxlength : t110пресврт : t77t Hip : t116. tttt T T T T T Tt tt Length : t40. 16 пресврт : t27. 17 t Hip : t39. 37 . Lt Length : t40, 94 пресврт : t27, 95 t Hip : t39, 76 . XLt Length : t41, 73 пресврт : t28, 74 t Hip : t42, 52 . XXLt Length : t42. 52 пресврт : t29. 53 t Hip : t44. 09 . Xxxlength : t43. 31 пресврт : t30. 31 t Hip : t45. 67 . Спецификации . Материјал : мешавина од памук. Големина : М, Л, XL, XXL, XXXL. Пол : женски. Шема : цврста боја. Фит : лабаво вклопување. Сезона : сите сезони. Стил : секојдневен. Забелешки. 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. . 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од памучна мешавина која е пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација. Дизајн : овие лабави панталони се со еднобојни, лабави, долги, ремени дизајн на еластична лента, странични џебови и дива мода што е многу лесно да се совпадне со различна облека. Големина и Боја : има 5 големини : М Л, XL, XXL, XXXL, затоа ве молиме внимателно проверете ја големината подолу пред да нарачате и има многу бои за избор. Лесно Се Совпаѓа : овие секојдневни панталони одлично се совпаѓаат со маица, џемпер, дуксер, качулка, блуза и врвови од туника. Рачно перење или нежно перење во машина. Повод : Одлично За човекот, работа, одмор, плажа, шопинг, патување, патување, собирање, дома. Погоден за секојдневно време, тропско патување, одмор на плажа, ноќно излегување или тематска забава. Пакет : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата