.

.

A. Colors Nail Frill вештачки комплет за нокти, ох крофна рамномерна, компјутер

A. Colors Nail Frill вештачки комплет за нокти, ох крофна рамномерна, компјутер

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

L.A. Colors Nail Frill вештачки комплет за нокти има вкусна шема за вашите нокти. Инспирирани од крофни со чоколадо, оваа лесна за работа, дури и маникир, ќе биде сигурна дека ќе сврти глави. Започнете со чисти, суви нокти и користете ја предвидената подлога за подготовка пред да нанесете. Потоа, само пронајдете ја ноктот што најтесно одговара на сопствената големина на ноктите, додадете капка лепак на вештачката нокти и притиснете го на своја. За само неколку минути, завршивте. Да се ​​има професионален маникир никогаш не било полесно. Овие вештачки нокти на L.A. И отстранувањето на нив е исто толку лесно како да ги ставите. Само натопете ги ноктите во лак за нокти базиран на ацетон, сè додека вештачките нокти не се растворат. Со ноктите на боите на L.A, можете да имате убави нокти без проблеми или трошок за одење во салонот. L.A. Colors Nail Frill Antantifial Nail Kit, Oh Donut Even, 27 PC : Инспириран од Chocolate Donuts. Додадете капка лепак и притиснете на ноктите за лесен маникир. ЛА бои Вештачките нокти вклучуваат 27 парчиња пред сек. 5 различни обрасци за дополнителна сорта. Извадете ги со лак за нокти за дополнителна погодност. L.A. Colors Nail Frill вештачки комплет за нокти е брз начин да се постигнат убави нокти од дома. 24 вештачки нокти. 1 лепак за нокти. 1 датотека за нокти. 1 подлога подлога.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата