.

.

Кајануо Божиќни Фустани За Жени Царинење Божиќен Фустан За Забави Женски Женски Моден Печатен Пуловер Со Крпеница Со Крпеница Со Долг Ракав Подароци За Жени

Кајануо Божиќни Фустани За Жени Царинење Божиќен Фустан За Забави Женски Женски Моден Печатен Пуловер Со Крпеница Со Крпеница

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

???Кајануо Божиќни Фустани За Жени Царинење Божиќен Принт Фустан За Забави Женски Женски Моден Печатен Пуловер Со Крпеница Со Крпеница Со Крпеница Со Долг Ракав Со Крпеница Со Крпеница Со Крпеница Со Крпеница Со Долг Ракав Dress Карактеристики : ❥изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.❥Овој Специјален дизајн фустан и ќе ви го украде срцето, и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан! Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни❥ Одлично за забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Реклами за партиско носење. ❥Пол : Жените❥Материјал : Полиестер❥Декорација : Никој❥Облека Должина : Редовни❥Ракав Должина : Долги ракави❥Шаблон Тип : Print Фустан❥Стил : Мода ?Долгоочекуваниот Божиќ е тука! На овој возбудлив ден, Ние Kayannuo Nuolaunched Многу нови божиќни алишта. Според предлозите и повратните информации на клиентите, направивме подобрувања во многу аспекти, како што се материјали, формат и тежина. Со нетрпение очекувам да ве запознаам. ?●Материјал+ : Изработен одполиестер, Спандекс.Лесни, еластични И меки Божиќни фустани за жени, удобни за носење. Може да се носи удобно цел ден, бидејќи неговата дебелина е умерена, не е премногу густа, а лесната и дише ткаенина секогаш може да ве одржува ладни; ткаенината внатре или надвор е многу мека и нема да ја трие вашата нежна кожа; таа е многу погодна за вашата фигура, бидејќи има добра растегливост. Овој секојдневен есенски Зимски фустан е задолжителен предмет во гардеробата на секоја жена. ?●Стил на совпаѓање : божиќен печатен фустан за жени за забави, со додатоци За лолита, ѓердани, чанти, чизми и високи потпетици, едноставно го комплетира модниот изглед. Додека го носите овој авангарден женски фустан за забави, можете да станете модерна дама. Многу е погоден за женски пролетни и летни сарафани, или женски есенски и зимски фустани со палта од ветробран или снежни палта. ?●Прилика● : совршен фустан за носење во речиси секоја пригода!Носете го ова на ренесансна реконструкција, Средновековни Свадби, забава со маскенбал, пиратски костим, костим на селски клупи, келтски фестивали, Косплеј, Ноќта На Вештерките, Фестивал На Стемпанк, викторијански настан, Театарско Шоу, Октоберфест, Тематски Костим, Пиратски костим и исто така одличен во секојдневниот секојдневен многу повеќе!Совршено е За Божиќниот косплеј, Носете го сам за уметнички фотографии или секојдневни модни облеки! Со овој таков Ретро Фустан ренесансен средновековен фенси фустан, ќе уживате во прекрасна ноќ!. ?® РАЗНОВИДЕН ИЗБОР : Темно Зелени Венчаници За Гости/ Светло Сина Облека За Плажа За Одмор/ Розови Фустани За Забави За Жени/ Црвени Ноќни Фустани За Жени/ Бели Фустани За Дипломирање/Сатенски Фустан За Жени/Макси Фустан Без Ракави За Жени/Фустан За Потсмев На Вратот За Жени/Летен Фустан За Жени 2023/Долг Лелеав Фустан За Жени/Фустан За Лулашка Со Висок Струк За Жени/Свечен Фустан За Жени/Фустан За Забави За Жени/Коктел Фустан За Жени/Венчаница жени /макси Фустан со ЕДНО РАМО За Жени/Фустан Со Исечоци За Жени/Висок Сплит Фустан За Жени/Бодико Фустан Со Еднобојна Боја За Жени/Свечен Фустан За Жени. ?①Пакетот Содржи : 1* Божиќни фустани за жени. Препорачај рачно миење тивко, со ладна вода, не белење, висат сува. Достапно за жени, дами, тинејџерки, ќерка, сестри, сопруга, девојки пријатели. [Жените Со Облини Ве Молиме Изберете Големина Нагоре . Благодарам.].

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата