.

.

Кошули со ракави Honeeladyy Raglan Мажи, Мажи Со Големи Димензии Есенски И Зимски Маици И Облека Со Долги ракави Прилагодување

Кошули со ракави Honeeladyy Raglan Мажи, Мажи Со Големи Димензии Есенски И Зимски Маици И Облека Со Долги ракави Прилагодување

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Машки Есенски И Зимски Маици со големи Димензии И Облека Со Долги Ракави Карактеристика На Прилагодување : главната ткаенина на производот е памук, кој е мек и нежен на допир, давајќи и на кожата поинакво патување. Дизајнот На Копчето V-вратот ја покажува совршената должина на вратот и клучната коска, ослободувајќи машки шарм. Чиста боја тенок-одговара Маица, контури мускулни линии, плус точка за датира. Неопходни за Дома И излегување Разноврсна, нема потреба да го носите Содржина На Пакетот : 1x машка врвна Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина L Големи 8 12 38 112cm/44.09" 48cm/18.90" 63cm/24.80" 76cm/29.92" Големина : LSize : Големи САД : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"РАМО : 48см/18.90"ракав : 63см/24.80"ДОЛЖИНА : 76см/29.92" карактеристика : мека, удобна, еластична, воздушна пропустливост, пријателска за кожата, брзо сушење. машката мускулна Маица е совршена за спортска облека и секојдневна облека, обезбедува исклучителна удобност за време на тренинзите.растеглива, мала тежина. СТИЛ И ПРИЛИКА : Модна Маица/Атлетска Маица За Вежбање/Тенок Спортски Врв, ви донесе машки кошули со атлетски перформанси кои даваат поголема флексибилност и поширок опсег на движења. Погоден за секојдневно носење, Трчање, возење велосипед, тренинг во теретана или јога, бокс, секојдневен, улица, Совршени подароци за вашето момче, син, сопруг. Градење мускули : машката маичка за теретана доаѓа со долги ракави и вграден дизајн на вашето тело, што ќе ги покаже вашите мускулни линии и резултатите од вежбањето во толпата и ќе ви овозможи слободно движење на тренингот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата