.

.

Лејлајреј Плус Големина Дама Мода Жени Топ Шифон Цврст Краток Ракав Обична Кошула Блуза

Лејлајреј Плус Големина Дама Мода Жени Топ Шифон Цврст Краток Ракав Обична Кошула Блуза

DEN 383.68

Количината на стоката
Това е достапна

Плус Големина Дама Мода Жени Врвот Шифон Солидна Краток Ракав Повик Кошула Блуза 1.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна 2.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа 3. Ние користиме свилени ткаенини што дишат. 4. Слаткиот стил е пошармантен. 5.Ретро отпечатоците прават да изгледате поспецијално. Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен,сладок ракав должина : Краток Ракав Јака : О-Вратот Одговара : одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 еез Блуза Големина Биста Ракав Должина На Рамо М 94см/37.01" 29см/11.42" 38см/14.96" 65cm/25.59" L 98cm/38.58" 29.5 Cm/11.61" 39cm/15.35" 66cm/25.98" xl 102cm/40.16" 30cm/11.81" 40cm/15.75" 67cm/26.38" xxl 106cm/41.73" 30,5 См/12,01" 41см/16,14" 68см/26,77" Хххл 110см/43,31" 31см/12,20" 42см/16,54" 69см/27,17" ххххл 114см/44,88" 31,5 см/12,40" 43см/16,93" 70см/27.56" Xxxxl 118cm/46.46" 32cm/12.60" 44cm/17.32" 71cm/27.95" Големина : xxxxl биста : 114cm/44.88" ракав : 31.5 Cm/12.40" рамо : 43cm/16.93" должина : 70cm/27,56" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 94см/37,01" Ракав : 29см/11,42" рамо : 38см/14,96" должина : 65см/25,59"големина : Л Биста : 98см/38,58" Ракав : 29,5 См/11,61" рамо : 39см/15,35" должина : 66см/25.98"Големина : Xl Биста : 102cm/40.16" Ракав : 30cm/11.81" рамо : 40cm/15.75" должина : 67cm/26.38"големина : xxl Биста : 106cm/41.73" Ракав : 30.5 Cm/12.01" рамо : 41cm/16.14" должина : 68cm/26.77"Големина : Xxxl Биста : 110cm/43.31" Ракав : 31cm/12.20" Рамо : 42cm/16.54" должина : 69cm/27.17"големина : Xxxxl Биста : 114cm/44.88" Ракав : 31.5 cm/12.40" рамо : 43cm/16.93" должина : 70см/27.56" Мека. Затворање На Патент. Модерен Дизајн. Лесно За Перење. Дише.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата