.

.

Шик Дома Јас 5-Парче Врежана Утешител Во Собата, Близнак, Теал

Шик Дома Јас 5-Парче Врежана Утешител Во Собата, Близнак, Теал

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Утешителот има врежан, извезен дизајн со геометриска испреплетена шема на лоза. Вклучени се комплет чаршафи, навлака за перници и координирана шамија за дизајн за да се комплетира изгледот. * Вклучува : 1 Утешител, 1 Измама, 1 Рамен Чаршаф, 1 Вграден Чаршаф, 1 Куќиште За Перница. • Боја На Предметот : Чај. • Материјал : Микрофибер. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР Што Може Да се Пере Во Машина – утешителот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик домашен утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ – нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. СОВРЕМЕН ДИЗАЈН-Моден напред врежан везен дизајн со геометриска испреплетена шема на лоза – дизајн координирана перница шам го комплетира изгледот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата