.

.

Хс-Квикстем Рачен Пароброд За Облека Со Двојни Поставки За Пареа и Систем Без Капе, Вати, Црно

Хс-Квикстем Рачен Пароброд За Облека Со Двојни Поставки За Пареа и Систем Без Капе, Вати, Црно

DEN 735.84

Количината на стоката
Това е достапна

Рачниот Пароброд Салав ХС-04/Т Квикстем Е моќен пароброд за облека од 1000 вати изграден со најнова технологија за греење која произведува моќна пареа без капка по капка за брзи 35 секунди. Компактен, лесен за пополнување и употреба, HS-04/T е лесен и пренослив. Поставките за двојна пареа и 8,2 стапки. кабелот го прави идеален за употреба околу куќата или разни ткаенини. Вклучени додатоци : (1) Прилог За Четка За Ткаенина., (1) Патна Торба. Поставки За Двојна Пареа. Време на подготвеност на пареа : 35 секунди. 1000 вати моќна пареа. Designономски дизајн. CETL Сертифициран. 1 година гаранција. Вклучени додатоци : четка за ткаенина, патна торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата