.

.

Поставете лист за броење на низата Hometrends, сон од ванила

Поставете лист за броење на низата Hometrends, сон од ванила

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Hometrends 500-тинот на броење, 100% памучен сет на листови со памук ја комбинира мекоста на памукот со мазниот луксуз на бујниот Сатеен. 100% памук со долг дел. Екстра-фино сатеен со 500 нишки на квадратен инч. Вклучува великодушно големина рамен лист, вграден лист и 2 перници. Опремениот лист заврши со еластична околу сите страни; Сместува душеци дебели до 18 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата