.

.

Армен Живеат Бронсон Бар Столче со 360-Степен Вртливата, Сива

Армен Живеат Бронсон Бар Столче со 360-Степен Вртливата, Сива

DEN 1551.84

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете Ја Столицата За Вртење Бронсон Од Армен Што Живее Во вашиот прекрасен дом! Тоа е најдобриот избор да внесете друга опција за седење и тоа го прави без да се загрози удобноста. Прекрасните акценти од вештачка кожа и нерѓосувачки челик му даваат на Бронсон изглед на префинетост, што ве прави горди што го покажавте тоа во вашиот дом. Перницата за седишта обложена со пена ви нуди најголема удобност што ви е достапна! Оваа закривена столица со отворен грб ќе ве опушти додека уживате во вечерата со пријателите и семејството. Бронсон има и пригоден метален потпирач за нозе, за дополнителна поддршка и стабилност. Оваа столица доаѓа во вашиот избор на Боја На Црна, Сива и Бела вештачка кожа. Достапно е и во вашиот избор од 26" висина на бројачот и 30" висина на шипката. ВРТЛИВА СТОЛИЦА-може да биде тешко изработка на совршена столица за нашите клиенти, ние секогаш размислуваме за најуникатните идеи за најдобро корисничко искуство. Обезбедувањето на овие карактеристики е еден начин на кој можеме да го направиме ова и да помогнеме да ги надминеме вашите очекувања. Прекрасната целосна функција за вртење од 360 степени овозможува максимална подвижност. Функцијата за вртење со мазно лизгање ви овозможува лесно да ги менувате насоките, правејќи ја оваа нова омилена столица во вашиот дом!. НАДГРАДЕН ТАПАЦИР - овие столици се обложени со луксузна вештачка кожа и ткаенина која е мека на допир и удобна за седење со часови. Направете чистење ветре и лесно избришете ги сите истури или неред за неколку секунди што ќе ви овозможат повеќе време за уживање и помалку време за чистење. СТАБИЛНА и ЦВРСТА - оваа столица за шипки обезбедува поголема стабилност со силна основа со 4 нозе, изработена целосно со нерѓосувачки челик. Покрај тоа, оваа фантастична столица за шипки има капацитет за тежина до 250 килограми!. БЕЗ ПРОБЛЕМИ СО СКЛОПУВАЊЕ - Не Барајте повеќе убав, функционален и лесен за составување мебел за вашиот дом. Ова парче мебел бара склопување и доаѓа со јасни и концизни чекор-по-чекор инструкции што го прават поставувањето ветре!. СТОЕЈЌИ ЗАД НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ-Армен Лајв стои зад сите продадени производи и со задоволство им нуди на нашите клиенти 1-годишна ограничена гаранција на производителот за сите артикли. Нашите производи се направени од висококвалитетни материјали кои ќе траат уште многу години. Димензии на производот : 22 "W x 21"d x 38"H SH : 29".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата