.

.

Колби 24 Ниво и 14 Валанс Кујна Прозорец Завеса Во Собата

Колби 24 Ниво и 14 Валанс Кујна Прозорец Завеса Во Собата

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Колби 24" Ниво и 14" Валанс Кујна Прозорец Завеса Сет Додадете некои елеганција во вашата кујна или јадење област Со овој колби мулти тон решетка шема прозорец третман. Полиестерските нивоа и валансите со средна тежина имаат дизајн На Решетка на шема со повеќе тонови. Вклучува : 14" X 58 "прилагодени валанс, и 24" ниво завеса пар. Бои : Сина, Портокалова, Тиркизна. Шема : дизајн На Решетка на шема со повеќе тонови. Материјал : 100% полиестер. Завеса стил : Валанс И Ниво Во собата. Изградба : 1.5" Џеб Прачка. Машина за перење ладна вода, нежен циклус, без белило, линија сува. Топло Железо доколку е потребно. 24" Ниво : 2x - 24" H x 29" W секој - 58 " ширина вкупно. Валанс : 1х-14 "Х х 58" В.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата