.

.

Женска лента од фустанот на кошулата на рамото

Женска лента од фустанот на кошулата на рамото

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете современ пресврт на вашата гардероба со оваа женска лента надвор од рамо фустан од кошула од врзани ракави од милениум. Направено од супер-мека и лесна ткаена плетена крепска сатенска ткаенина, пријатна е без да биде рестриктивна и ќе ве одржува пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со деколте за душички надвор од рамо и ракави со 3/4 должини, овој фустан е модерен додаток на вашата гардероба со ладно време. Опуштеното вклопување се создава модна силуета што може да ги ласкави местата на половината и стомакот, додека здолништето со должина од средината на бутот го прави совршено да се носи самостојно или преку хеланки. Пар со хеланки и станови за лесен ансамбл или со потпетици за ноќна ноќ на градот. Милениумски женски ленти од фустанот на кошулата на рамото : 100% полиестер. Onsенски фустан со ладно рамо. Креп -сатенска измислица. Off-the-рамо душичко деколте со прилагодливи ленти за шпагети. Ракави со 3/4 должина со манжетни за вратоврска. Плакета со копче надолу. Еластична лента за половината. Хемлин со должина од средината на бутот. Печатење на сите ленти. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор ако е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, да се користи ладно железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата