.

.

Остар, SHRMX62NTYA, MX-6240N Тонер Кертриџ, Секој

Остар, SHRMX62NTYA, MX-6240N Тонер Кертриџ, Секој

DEN 2480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Касетата со тонер обезбедува докажан квалитет во Вашиот Остар MX-6240 N, MX-6500 N, MX-7040 N и MX-7500 N. Подобрете го квалитетот на печатењето и заштедите со сигурно, чисто, остро печатење. Дизајнот нуди постојана сигурност и го олеснува инсталирањето на кертриџот. Кертриџот дава приближно 40.000 страници. Остар Mx62ntya Оригинален Тонер Кертриџ, 1 Секој (Количина) Компатибилен Со Остар MX-6240 N. исто така за употреба ВО MX-6500 N, MX-7040 N и MX-7500 N. Обезбедува резултати со професионален квалитет. Конзистентни перформанси. Лесна инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата