.

.

РЕЧЕНИЦА УЛ -H10851

РЕЧЕНИЦА УЛ -H10851

DEN 179.36

Количината на стоката
Това е достапна

12 ПАКЕТ РЕЧЕНИЦА УЛ -H10851 филтрите за водич за читање се идеални за надминување на тешкотиите во читањето. Обоените преклопувања се корисни за читателите од сите возрасти. Користењето рамки и обоена пластика му овозможува на читателот лесно да го види контрастот на зборовите на страницата затоа зголемување на способноста да се концентрира без одвлекување на вниманието. Мерки 7.25" х 1.25". Пакет од 12. Многу проблеми со читањето можат да бидат потпомогнати од филтрите во боја. Бренд : Producли Продукции. Модел БР : H10851.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата