.

.

10 5 8 Триколор Фиори Природен Зашиен Килим Од Областа На Кравата

10 5 8 Триколор Фиори Природен Зашиен Килим Од Областа На Кравата

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Скроени Од Бразилски Кожари Со Врвен Квалитет-Кои Се Сметаат За Најдобри Во Светот-Нашите Луксузни Килими Од Кравјо Кожа Се Рачно Изработени И Природно Меки. Секое Парче Е Внимателно Избрано Поради Неговата Префинета Текстура, Богата Боја И Супериорен Квалитет, Гордоста На Нашите Талентирани Занаетчии. Трајни И Без Шупи, Нашите Крави Имаат Убава Рака. Тие Се Природно Отпорни На Дамки И Лесно Се Забележуваат, Што Ги Прави Погодни За Секоја Апликација, Вклучително И Области Со Голем Сообраќај. Препуштете Се На Уникатната Убавина И Безвременскиот Стил Што Овие Прекрасни Килими Од Говедска Кожа Ги Носат Во Секоја Просторија. * 100% Природна Кравја Кожа * Без Подлога, Се Препорачува Употреба На Подлога За Тепих * Мек, Низок Куп Со Еластичен Сјај * Рачно Тафтуван * Издржлив, Безвременски, Отпорен На Избледување И Без Барака * Се Препорачува Професионално Хемиско Чистење За Да Се Одржи Интегритетот На Производот Бидејќи Обоените Бои Може Да Крварат * Бидејќи Ова Е Природно Направен Производ, Големината И / Или Бојата Може Да Варираат 10 "Х 5" Х 8 " Тробојна Фиори Природна Зашиена Килим Од Кравјо Кожа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата