.

.

Женски Моден Принт Со Кратки Ракави В-Вратот Старател Блузи

Женски Моден Принт Со Кратки Ракави В-Вратот Старател Блузи

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво, чекав толку долго за вас, Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА КАЗКСД И среќен шопинг! ОПИСИТЕ се како што следува : Материјал : 97% Полиестер,3% Spandex Colors : Blue Size : Стил На Вратот На Облеката : V-Neck Style : Модна Пригода : секојдневна, дневна, плажа, одмор, забава, патување, вечер, шопинг, на отворено, стил на работа.Сезона : Пролет, Лето : Жени Жена, Дами Дама, женскипакет вклучен : 1 Блуза. Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) < лесна обвивка; женски врвови; летни врвови за жени; дамски блузи и блузи; кошули за наставници; женски летни модни 2023; летни врвови за жени 2023 трендовски; женски летни врвови; женски маици; модни врвови за жени; блузи за жени секојдневно лето; летни врвови за жени 2023; женски врвови трендовски; слатки врвови за тинејџерки; летни блузи; летни блузи за жени 2023; ЛЕТНА МОДА за жени 2023; јуниори блузи; слатки летни врвови; летни кошули за жени; женски летни врвови 2023; летен врв; зелени врвови за жени трендовски; виолетова кошула за жени; летна мода; женски летни врвови; летна облека за жени 2023; женски летни врвови; слатки летни врвови за жени; летна облека; женска облека лето 2023; женски модни блузи; слатки блузи за жени; летни кошули; секојдневни блузи за ЖЕНИ ТРЕНДОВСКИ; женски летни врвови; блузи за жени; летни кошули за жени 2023 трендовски; летни облеки за жени 2023; summerетска облека; летни врвови жени 2023; женски блузи; слатки блузи за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата