.

.

Осигурувач За Временско Одложување

Осигурувач За Временско Одложување

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Осигурувачот За Временско Одложување GE е дизајниран да овозможи струја што е над номиналната вредност на осигурувачот да тече без да дува осигурувачот. Оваа ставка е идеална за сопствениците на постари домови. Ге Осигурувач За Одложување На Времето : - Тип С/СЛ - 30 Амп-2пк-Направен во Мексико - Модел# 18253 Ге Осигурувач За Одложување На Времето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата